Кривенька качечка мультфильм через торрент - сериалы о вов 2017 через торрент в хорошем качестве

Збирає баба гриби, глядь — у кустику гнiздечко, а в гнiздечку сидить качечка. От i говорить баба дiду: — Погляди, дiд, яка красива качечка! Говорить дiд. Мультфильм по мотивам украинской сказки И.Франка о том, как лиса перекрасилась краской. Кривенька качечка Детские онлайн каналы. Мультфільми українською для дітей Українські народні казки. і півник Котик і півник Кошеня Кривенька качечка Кривенька качечка Круглячок Кукарача.

15 лют. 2010 У нас можна скачати, завантажити та дивитись онлайн Кривенька качечка ( 1992), online українські мультфільми бесплатно, безплатно. 16 чер. 2012 Усі мультфільми дуже добрі і рекомендуються навіть наймолодшим діткам :-) Для Вашої Мультфільм «Кривенька качечка» (1982. Розповідає про бездітних діда й бабу, які врятували качечку з пастки. З часом качка відвідує діда у вигляді дівчини й намагається віддячити дарунком. Categories Відео казки, Мультфільми казкиTags анімація, Мультфільм сайті пропонуємо прослухати або прочитати казочку “Кривенька качечка”.

Українська народна казка "Кривенька качечка" буде надзвичайно цікавою як для дітей, так і для батьків. Обов'язково вмикайте аудіоказку онлайн.

^ Наверх
X
Заказать звонок
Daniapuls © 2011
www.000webhost.com